Aizvērt
Menu

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus tīmekļa vietne, tās lietošanas brīdī, pārsuta un saglabā lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē, kad lietotājs atver jebkuru interneta vietni.

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu pareizu lapas darbību, kā arī analizētu vietnes apmeklētāju darbības. Sīkdatnes ir iespējams ierobežot vai atslēgt, bet jāņem vērā, ka bez tām visas vietnes funkcijas nebūs iespējams izmantot pilnvērtīgi. Sīkdatnes ir drošas, jo tās var uzglabāt informāciju, ko ievieto pārlūkprogramma, kas ir informācija, ko lietotājs ir ievadījis pārlūkprogrammā vai kas ir ietverta lapas pieprasījumā; dati sīkdatnēs bieži ir šifrēti.

Kādiem mērķiem sīkdatnes tiek izmantotas

SIA “Blue Bridge Technologies” www.piearsta.lv sistēmai izmanto sīkdatnes lietotāju sesiju kontrolei un Google Analytics lietotāju uzvedības analīzei.

Sesijas sīkdatnes satur informāciju, kas tiek izmantota lietotāja pastāvošajā pārlūkprogrammas sesijā. 

www.piearsta.lv  vietne izmanto Google Analytics funkcionālu. Šis pakalpojums izmanto sīkdatnes. Google izmanto šo informāciju vietnes lietošanas novērtēšanā, kas ir paredzēta vietnes operatoram.

SIA “Blue Bridge Technologies” neizmanto sīkdatnes, lai personīgi identificētu lietotāju, un tajās nav ievietoti sensitīvi vai personas dati.

Kā mainīt sīkdatņu iestatījumus

Lietotājs var mainīt iestatījumus, lai nobloķētu, ierobežotu sīkdatnes, vai arī saņemt brīdinājumus, kad sīkdatnes tiek sūtītās uz lietotāja iekārtu. Kā nomainīt pārlūkprogrammas iestatījumus parasti ir aprakstīts pārlūkprogrammas lietošanas instrukcijā.

Informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org.