Aizvērt
Menu

Izstrādes vide

40003932716

Izstrādes vide - Šī iestāde ir izveidota demonstrācijas nolūkos. Lūdzu nepierakstīties. SmartMedical un piearsta.lv iespēju demonstrēšanai.


SmartMedical - Jūsu palīgs darbā ar pacientiem!


24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā Jūsu datorā vai planšetdatorā ar interneta pieslēgumu pieejama sistēma kurā var ātri reģistrēt pacientus, droši uzlabāt datus, ērti veikt norēķinus un veidot piemērotas atskaites.


Tiešsaistes datu apmaiņa ar NVD, e-Veselību, laboratorijām un LZVO, kā arī – ar visiem veselības apdrošinātājiem Latvijā.


Tiešsaistes pieeja, datu drošība un aizsardzība, lietotāju atbalsts, un Jūsu iestādes vajadzībām piemērots risinājums un cena.


Acu ārsts, optometrists DEmo Mārīte

Endokrinologs Rūta Demo

Ģimenes ārsts, arodslimību ārsts Rūta DEmo

Cienijamie arsti un veselības aprūpes iestāžu vadītāji!


Ievietojiet Jūsu informāciju portālā piearsta.lv un ļaujiet pacientiem jebkurā diennakts laikā Jūsu pakalpojumiem pieteikties tiešsaistē.


Jūs iegūsiet ne vien papildu pacientu pierakstu iespēju, bet arī atslogosiet sevi un reģistratūras darbiniekus, samazināsiet administrēšanas izmaksas un piesaistīsiet vairāk pacientu.


Mūsu un klientu pieredze ļauj secināt – pierakstoties tiešsaistē, pacienti ierodas uz pieteikto vizīti 95% gadījumu, tātad Jūs samazināsiet arī zaudējumus no neapmeklētām vizītēm.


Vairāk - smartmedical.lv


Kontakti

Portāla piearsta.lv iespēju demonstrācija ārstiem un iestādēm:
Tālrunis:
67 615 159
SmartMedical pārdošanas komanda:
Tālrunis:
67 615 159
SmartMedical atbalsta dienests:
Tālrunis:
27 880 015

Pierakstu kalendāru skaits šajā iestādē: 0

Uz saraksta sākumu