Aizvērt
Menu
Kontakti
67847102, 28381189

Dmitrijs PukijānsDmitrijs Pukijāns

Strādā Veselības centrs 4, Dermatoloģijas klīnika


Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku ādas, nagu un matu slimību gadījumos, kā arī seksuāli transmisīvo slimību gadījumos.
Veic labdabīgu ādas veidojumu likvidāciju (ķirurģiski un ar lāzeru), krunciņu un svīšanas samazināšanu ar injekciju palīdzību, sejas ādas atjaunošanu ar lāzera, radiofrekvences un IPL iekārtām, sejas ovāla uzlabošanu ar lāzera, radiofrekvences un IPL iekārtām, liekā apmatojuma likvidēšanu ar lāzera un IPL iekārtām.

 

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

 

Vairāk: vc4.lv/specialisti/dmitrijs-pukijans

 

Ievērībai!

Nekavējoties vērsieties pie dermatologa, venerologa šādu akūtu sūdzību gadījumos: izteikta nieze, ādas apsārtums, izsitumi, kas progresē vai ir netipiski, strauji mainījusies dzimumzīme vai cits ādas veidojums, kas strauji mainījies vai iekaisis (furunkuļi, karbunkuļi), izčūlojumi, straujas (dažas stundas vai dažas dienas) izmaiņas nagos, alerģiskas reakcijas (piemēram, kontaktdermatīts, reaģējot uz dezinfekcijas u.c. līdzekļiem), atopiskā dermatīta vai alerģiju paasinājuma gadījumos bērniem, hronisku slimību (psoriāze, ekzēma, atopiskais dermatīts) paasinājuma gadījumos, kā arī aizdomu par STS (seksuāli transmisīvās slimības) gadījumos.

 

Pieņemšanas laiki

Pakalpojums:

Kur strādā

Veselības centrs 4, Dermatoloģijas klīnika

Adrese:
Rīga, Skanstes iela 50, 5.korpuss, LV 1012
Tālrunis:
67847102, 28381189