Andris BaumanisAndris Baumanis

Strādā Ģimenes ārsta Andra Baumaņa prakse

67186942

Andris Baumanis - sertificēts, praktizējošs ģimenes ārsts ar darba pieredzi kopš 1992. gada. Sniedz konsultācijas, diagnosticē slimības un ārstē gan bērnus no dzimšanas, gan pieaugušos. Konsultē par veselības profilakses, vakcinācijas, uztura, fiziskās slodzes, norūdīšanās, imunitātes stiprināšanas un citiem pacientu veselības jautājumiem. Praksē tiek veikta vakcinācija, pierakstītas EKG, veiktas spirogrāfijas un citi veselības pārbaudes testi.

 

Uzmanību! Uz akūto stundu nav jāpierakstās! Akūtā stundā pieņem pacientus ar:

1. augstu temperatūru,
2. akūtu traumu,
3. neskaidrām sāpēm,
4. pacientus, kuriem ir nepieciešama slimības lapas atvēršana, pagarināšana, noslēgšana,
5. pacientus, kuri ir tikko izrakstīti no stacionāra un kuriem ir nepieciešams izrakstīt receptes izrakstā minētiem medikamentiem.

Uzmanību! Akūtā stundā ģimenes ārsts nepieņem hroniskus pacientus!

 

Cienījamie pacienti! Ja kādu iemeslu dēļ Jums nav iespēja apmeklēt ģimenes ārstu klātienē, lai pārrunātu saņemtos analīžu rezultātus, veiktos izmeklējumus, speciālistu slēdzienus, ja ir problēmas ar nozīmēto medikamentu lietošanu, ja nepieciešams kopīgi ar ārstu pieņemt lēmumu par tālāko ārstēšanos vai izmeklēšanās taktiku, praksē ir ieviests jauns pakalpojums - attālināta maksas konsultācija. Veicot pierakstu, Jums jāizvēlas šo pakalpojumu, jāveic pakalpojuma apmaksu un ārsts ar Jums sazināsies Jūsu izvēlētajā datumā un laikā.

Pieņemšanas laiki

Pakalpojums:

Kur strādā

Ģimenes ārsta Andra Baumaņa prakse

Adrese:
Rīga, Centrs, Brīvības iela 68, LV-1011
Tālrunis:
67186942